Serie A Eredmények

Lazio győzelemmel és Djordjevic triplával zárult az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójának zárómérkőzése. A játéknap korábbi mérkőzésén a Di Natale vezette Udinese zsebelte be a három pontot, remek formájának köszönhetően pedig a dobogó harmadik fokán áll. Kép Forrása: Udinese – Parma 4-2 (2-2) G: Di Natale (28., 45. ), Heurtaux (58. ), Thereau (84. ) ill. Mauri (22. ), Cassano (45+4. -büntető) Kiállítva: – ill. Acquah (77. ) Ismételten védekezésén csúszott el a Parma, mely ezáltal továbbra is a kiesőzónában foglal helyet. Hiába az öt mérkőzésen szerzett 10 gól, a csapat 14 kapott, mely majdnem meccsenkénti hármas gólátlag. Udinében pedig jó az öreg a háznál, Di Natale ismételten bizonyította, még mindig számolni kell vele. A veterán olasz támadó felelt Mauri találatára, majd az első játékrész utolsó percében a vezetést is megszerezte, ám sikerült még a hazaiaknak összehozni egy tizenegyest, így Cassano a ráadásban egalizált. A második játékrészben aztán kegyetlenül kihasználta helyzeteit a hazai csapat, előbb Heurtaux, majd Thereau talált a kapuba.

1. Labdarúgás

Labdarúgás

serie a eredmények tv

Egy Single Value Tipp következik, vagyis egy olyan remek szorzó, amely single játékba küldés esetén is értéket hordoz magában! Ma a Serie A-ból hoztam egy meccset, ahol az Atalanta a Fiorentina csapatát fogadja. Atalanta - Fiorentina 10. 02. 18:00 Olasz A Tipp: Hazai Odds: 1, 98 Stake: 8/10 Indoklás: Az Atalanta edzője, Gianpiero Gasperini, szerintem a legjobb olasz edzők egyike. Évekik látványos támadójátékot játszatott csapatával, rengeteg gólt lőttek, rendszeresen szerepelve a nemzetközi kupákban az utóbbi időben a BL-ben. Ennek a jó eredménynek minden évben az volt a következménye, hogy a tehetős európai csapatok lerabolták az Atalantát, elvitték az aktuálisan legjobb játékosokat. Ez így történt legutóbb is, ráadásul nem tudták úgy pótolni, ahogy kellett. Erre Gasperini zseniálisan oldotta meg a feladatot, filozófiáját megváltoztatva (támadófoci mindenek felett) megerősítette és megszervezte a védelmet úgy, hogy idén az Atalanta kapta a legkevesebb gólt, 7 meccsen mindössze hármat!

1. Szilveszteri sós süti válogatás – Brioche, avagy kalandozások a desszertek világában- Inzulinrezisztens barát alapanyagok felhasználásával
  11. Serie a eredmények 2016
  12. A Crvena zvezda augusztusban távozó vezetőedzője a Serie A-ban kapott kispadot - Sportal.hu

© © Ringier Sports Media Group Minden jog fenntartva! Az oldalak, azok tartalma - ideértve különösen, de nem kizárólag az azokon közzétett szövegeket, képeket, fotókat, hangfelvételeket és videókat stb. - a Ringier Hungary Kft. /Blikk Kft. /Ringier Sports Media Hungary Kft. ("Jogtulajdonos") kizárólagos jogosultsága alá esnek. Mindezek minden és bármely felhasználása csak a Jogtulajdonos előzetes írásbeli hozzájárulásával lehetséges. Az oldalról kivezető linkeken elérhető tartalmakért a Jogtulajdonos semmilyen felelősséget, helytállást nem vállal. A Jogtulajdonos pontos és hiteles információk közlésére, tájékoztatás megadására törekszik, de a közlésből, tájékoztatásból fakadó esetleges károkért felelősséget, helytállás nem vállal.

Az eredmény pedig? Hiába lő már kevesebbet elöl a megriktított támadósor, a vasvédelem hozza a pontokat! Az Atalanta továbbra is a tabella elejében és ha ma nyernek, akkor beérik a 20 pontos Napolit az első helyen. A Fiorentina 3 alkalommal játszott idén idegenben és két vereség mellett egy döntetlen az eredmény, kizárólag a hazai pályán elért veretlenségének (4GY-4D) köszönheti, hogy a 10. pozícióban áll. Náluk is jól zár a védelem, hat gólt kaptak 10 meccsen, de elöl gyengécskébbek. Az Atalanta döccent egyet a bajnokságban két meccsel ezelőtt, amikoris 1-1-es döntetlent játszott a Monza ellen, viszont legutóbb idegenben verte meg az AS Romát, ami mindenképpen kozmetikázta ezt a bakit. Azt várom, hogy az Atalanta ma is nyerni fog.

A nyitókörben a Juve a Chievo vendége lesz szombaton, rögtön utána a Roma és a Fiorentina csap össze a fővárosban. A Milan vasárnap a Laziót fogadja, az Internazionale pedig Torinóba utazik majd. Menetrend, Serie A, 1. forduló: szombat: Chievo-Juventus 18. 00 AS Roma-Fiorentina 20. 45 vasárnap: AC Milan-SS Lazio 18. 00 Atalanta-Hellas Verona 18. 00 Cesena-Parma 20. 45 Genoa-Napoli 20. 45 Palermo-Sampdoria 20. 45 Sassuolo-Cagliari 20. 45 Torino-Internazionale 20. 45 Udinese-Empoli 20. 45

Bár a mérkőzést nem az Udinese irányította, a három pontot még is Stramaccioni tanítványai zsebelték be, akik ezzel a Juve és a Roma mögött három ponttal lemaradva a harmadik helyet foglalják el. Palermo – Lazio 0-4 (0-1) G: – ill. Djordjevic (45., 75., 83. ), Parolo (90+3. ) Kiegyenlített mérkőzést hozott a forduló zárómérkőzése, a két csapat közötti különbséget ezen az estén Djordjevinek hívták. A fővárosiak szerb gólfelelőse az első játékrész utolsó percében, lélektanilag tökéletes pillanatban szerezte meg a vezetést, majd a második félidő hajrájára fordulva megduplázta a Lazio előnyét. A 83. percben szerzett gólja már csak a ráadás volt, ezzel mesterhármast jegyzett és feljött a góllövőlista élmezőnyébe. Az i-re a pontot azonban nem ő, hanem csapattársa Parolo tette fel a hosszabbítás harmadik percében, beállítva a végeredményt. Pioli tanítványai ezzel megindultak felfelé a tabellán, míg a Palermo visszacsúszott az utolsó előtti helyre. Az 5. forduló további eredményei: AS Roma – Hellas Verona 2:0 Atalanta – Juventus 0:3 Sassuolo – Napoli 0:1 Cesena – AC Milan 1:1 Chievo – Empoli 1:1 Inter – Cagliari 1:4 Torino – Fiorentina 1:1 Genoa – Sampdoria 0:1 Íme a Serie A állása: 1.

Új edzőjével is bajnoki címre tör a Juventus. A kihívók között minden bizonnyal ott lesz az AS Roma, az Internazionale és az AC Milan is. Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on! A hétvégén kezdődik az olasz labdarúgó-bajnokság 2014/15-ös szezonja, amelynek során a címvédő Juventus sorozatban negyedik bajnoki címét szerezheti meg. a kihívók között minden bizonnyal ott lesz az AS Roma, az Internazionale és az AC Milan is. A Juve sikeredzője, Antonio Conte augusztus 14-én szövetségi kapitány lett, a helyét Massimiliano Allegri vette át. A 47 éves szakvezető az előző idényben az AC Milant irányította, de kevés sikerélményben volt része, a Juve játékosai azonban abban bíznak, hogy az új edzővel is eredményesek lesznek. "Meg akarjuk és meg is fogjuk mutatni, hogy Conte nélkül is képesek vagyunk győzni" – nyilatkozta Claudio Marchisio, a Zebrák válogatott középpályása, aki társaival együtt az előző kiírásban Serie A-rekordot döntött, a torinói együttes ugyanis 102 ponttal szerezte meg története 30. bajnoki címét.

"Minden évben egyre keményebb újra nyerni, de lehetséges, hogy most épp az új edző érkezése lesz a megfelelő motiváció a számunkra. " – tette hozzá. A legutóbb 17 pontos hátránnyal ezüstérmes Roma vélhetően ebben az idényben is igyekszik majd borsot törni a címvédő orra alá, bár Francesco Totti, a Farkasok középpályása szerint ezúttal sem lesz könnyű dolguk. "Szeretnénk megismételni az előző szezonban mutatott teljesítményünket még akkor is, ha meglehetősen nehéz lesz" – mondta a 37 éves sztár. A bajnoki címért folyó harcba – ha csak ideig-óráig is, de – minden bizonnyal bele akar szólni a számos játékossal erősítő Internazionale, valamint a szintén új edző, Filippo Inzaghi irányításával az élmezőnybe visszatérni kívánó AC Milan is. Utóbbi teljes erejével koncentrálhat a bajnokságra, mivel legutóbb nyolcadik lett, így egyik európai kupasorozatban sem érdekelt, míg az Inter épp csütörtökön jutott be az Európa Liga csoportkörébe, ahol a Napoli, a Fiorentina és a Torino is szerepel majd. A Bajnokok Ligája főtáblájára ezúttal csak két olasz együttes, a Juventus és a Roma került fel, ilyesmire az elmúlt 15 évben csupán egyszer volt példa.